Prečo si zvoliť virtuálne sídlo firmy u nás?

Skvelá adresa

Sídlo vašej spoločnosti bude na skvelej adrese, v polyfunkčnej budove, v hlavnom meste SR. Vaša spoločnosť tak bude v styku s klientmi pôsobiť dôveryhodnejšie, než keby mala sídlo v inej časti Slovenska, alebo v paneláku, či v rodinnom dome.

Istota v budúcnosti

Nehnuteľnosť, v ktorej ponúkame virtuálne sídlo, je našim majetkom, na rozdiel od mnohých konkurenčných spoločností, ktoré majú nehnuteľnosť iba v prenájme. Ak takáto spoločnosť o nehnuteľnosť príde, v dôsledku ukončenia prenájmu, jej klienti si musia nájsť nové sídlo.

Na zmenu adresy sídla je viazaná oznamovacia povinnosť vo vzťahu k rôznym úradom a inštitúciám. Zmenu adresy je nutné vykonať aj na firemných dokumentoch,  vizitkách, pečiatkach a pod., čo predstavuje pre podnikateľa časovú aj finančnú záťaž. U nás vám to nehrozí. Vďaka nášmu stabilnému zázemiu a vlastnej nehnuteľnosti, garantujeme dlhodobé a bezproblémové poskytovanie služieb.

Nízke náklady

Zriadenie virtuálneho sídla je skvelá alternatíva oproti prenájmu drahej kancelárie.  Virtuálne sídlo u nás stojí iba zanedbateľný zlomok z ceny prenájmu kancelárie a pomáha tak udržiavať prevádzkové náklady firmy na prijateľnej úrovni. Ušetrené prostriedky môžete investovať do rozvoja firmy.

Bez zbytočných kontrol

V Bratislave je vyššia koncentrácia firiem, ako v iných mestách na Slovensku. Pravdepodobnosť častých, alebo náhodných kontrol z daňového, či iného úradu, je v Bratislave oveľa nižšia, než je tomu v iných častiach Slovenska.

Ochrana súkromia

Žiaľ, nie každý podnikateľský sen sa splní. V prípade, že sa spoločnosť dostane do platobnej neschopnosti, je sídlo firmy prvé miesto, kde podnikateľa budú hľadať jeho veritelia. Ak má firma sídlo v mieste bydliska podnikateľa, nie je nič príjemné, dohadovať sa s veriteľmi na ulici, pred zrakmi susedov, či rodinných príslušníkov.

Osobitnou kapitolou sú návštevy exekútorov, polície, alebo pracovníkov daňového úradu, ktorí sú v zmysle platnej legislatívy pre účely daňovej kontroly alebo miestneho zisťovania, oprávnení vstupovať do sídla firmy, aj keď ide o byt, alebo rodinný dom.  Naše virtuálne sídlo oddelí váš súkromný život od pracovného a podobnému scenáru sa môžete vyhnúť.

OBJEDNAŤ VIRTUÁLNE SÍDLO

Máte nejaké otázky? Radi ich zodpovieme. Použite kontakty v pravom stĺpci, alebo vyplňte kontaktný formulár nižšie. Ozveme sa vám čo najskôr.

  Vaše meno:

  Váš email:

  Vaše tel. číslo (nepovinné)*:

  *Ak zanecháte telefonický kontakt, môžeme vás kontaktovať telefonicky, urýchli sa tým komunikácia a zodpovedanie dotazu.

  Vaša správa pre nás:

  Pre úspešné odoslanie správy je nutné označiť súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez udelenia súhlasu formulár nebude odoslaný a správa nebude vybavená.